Plzeňský pohár 2.3.2019 - 19. ročník

pl

 

V sobotu 2. března 2019 se konal tradiční Plzeňský pohár jednotlivců mužů a žen neslyšících i slyšících ve stolním tenise ve sportovní hale TJ SOKOL Plzeň V. v Klášterní ulici. Celkem se stolního tenisu zúčastnilo 7 neslyšících mužů a 6 neslyšících žen. Slyšících mužů bylo 17 a ženy 3. Děkujeme sponzorům: PERZO ,s.r.o.

Hrálo se od 9 hod. do 16.30 hod. Muži hráli v šesti skupinách na 3 vítězné sety, z nichž první dva z každé skupiny postoupili do druhého stupně, kde dále hráli vyřazovacím způsobem na 3 vítězné sety a třetí a čtvrtý hráli o útěchu. Slyšící i neslyšící ženy hrály ve dvou skupinách na 3 vítězné sety, z nichž první dva z každé skupiny, hrály ve skupině na tři vítězné sety. Hrálo se dohromady, slyšící i neslyšící. Ve čtyřhře se hrálo vyřazovacím způsobem na tři vítězné sety. Muži hráli společně se ženami (neslyšící i slyšící). Neslyšící muži i žen hráli ve třech skupinách a další skupiny finále, 4. - 6. místo, 7. - 9. místo, 10. – 12. místo na tři vítězné sety.

Muži: 1. místo: Obertík Milan (SKUŘ Plzeň), 2. místo: Havlíček Marcel (zahraniční) oba 3. místo: Vyleta Michal ml. (Sokol V Plzeň) a Roubíček Jan (zahraniční)

Ženy: 1. místo: Čížková Alena (Union Plzeň), 2. místo: Honalová Klára (ST DDM Střibro) oba 3. místo: Říhová Monika (SKN H.Králové) a Čákorová Tereza (SKUŘ Plzeň )

Útěcha muži. 1. místo: Helus Jaroslav (SKN Plzeň), 2. místo: Gábor Filip (SKUŘ Plzeň) 3. místo: Čákora Ladislav ml. (SKUŘ Plzeň)

Neslyšící: 1. místo zleva Helus Jaroslav, 2. Černý Jiří, 3. Mimra Ivo (všichni SKN Plzeň), 4. Říhová Monika (SKN H.Králové), 5. HayIvana , 6. Procházka Vít není (oba SK Olympia Praha), 7. Dudková Renata, 8. Valentová Markéta, 9. Mimrová Linda (všichni SKN Plzeň), 10. Frolíková Hana (SKN H.Králové), 11. Brekler Václav není (SKN Plzeň) a 12. Dzilic Muriz není (I.PSKN Praha)

Výsledky zde PDF

 

Zpracovali: J. Helus a K.Voříšková

Přidat komentář

Restricted HTML

  • You can align images (data-align="center"), but also videos, blockquotes, and so on.
  • You can caption images (data-caption="Text"), but also videos, blockquotes, and so on.